fbpx
2768837917

החזרי מס

כך תקבלו את הכספים שמגיעים לכם!

לכתבה המלאה באתר TheMarker

במהלך החיים עבדתם בכמה וכמה מקומות עבודה. סביר להניח שמגיעים לכם החזרי מס, ובכתבה הבאה תבינו כיצד לעשות זאת נכון.

כסף לא גדל על העצים, זה נכון. אבל האמת היא שאתם יכולים לקבל כספים ממקורות אחרים כמו מרשויות המס. כדי לא להסתבך עם הניירת ועם הבירוקרטיה שעלולה להיות מעיקה, כדאי ומומלץ להיוועץ ביועץ מס שיידע לכוון אתכם לדרך הנכונה בדרך לכספים האבודים. לכן, כדאי להכיר את אילן לוי, רו"ח משה דואני, יריב גולד, ליבת קמפלר ורו"ח בן אידו.

רו"ח בן אידו

מתוך הבנה כי תשלומי המסים משפיעים באופן מהותי על תזרים המזומנים ועל רווחיות העסק, משרד רואה חשבון בן אידו מספק שירותי תכנון וניהול מס מתקדמים ואפקטיביים, לעצמאיים, בעלי עסקים וחברות תוך התאמת אישית למאפייני העסק של הלקוח ולצרכיו.

רו"ח בן אידו הוא בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות ותואר שני במיסים בעסקים – MBT. הוא סיים את לימודיו בשנת 2009, התמחה ועבד במחלקת ביקורת מערכות מידע, בפירמת רואי החשבון EY במשך כשלוש שנים, בסיומם שב לאילת ושימש מנהל כספים וחשב בקבוצות אחזקה גדולות וכרואה חשבון במשרד לראיית חשבון. לפני מספר חודשים הקים משרד לראיית חשבון באילת.

בנוסף לניסיון המקצועי, רו"ח בן אידו מרצה מזה 15 שנה בקורסים להכשרת מנהלי חשבונות וחשבי שכר מטעם לשכת רואי החשבון בישראל ומטעם משרד העבודה והרווחה באוניברסיטת בן גוריון ובשתי מכללות נוספות מקצועיות ומוכרות בעיר.

שירותים מתקדמים במשרד IDO – אידו רואי חשבון

משרד IDO – אידו רואי חשבון מטפל בכל צרכיהם הכספיים של לקוחותיו, קטנים כגדולים: שירותי חשבונאות; מיסים; ניהול תזרים מזומנים; תכנון וייעוץ מס; שירותי ראיית חשבון והנהלת חשבונות לעצמאיים וחברות; דוחות שנתיים, הצהרות הון וביקורת; שירותי חשבות שכר; ייעוץ ותכנון מס וייעוץ וליווי עסקי לעסקים הנמצאים בתחילת דרכם בפתיחת העסק וניהולו.

לקוחות המשרד זוכים לשירות מקצועי, מתקדם ומעמיק בנושאים פיננסיים מותאמים אישית ללקוח תוך למידת והבנת העסק והצרכים הפיננסיים שלו לעומקם. הייעוץ המקיף מסייע ללקוחות להצליח גם כאשר הם עומדים בתחרות עסקית מאתגרת.

מה מייחד ראיית חשבון בעיר אילת, שבה אין מע"מ?
"עסקים רבים מהמרכז המעוניינים בפתיחת משרד או חנות באילת לרוב לא מכירים את מדיניות המס בעיר, בייחוד לגבי חוק אס"ח המאפשר לעוסק אילתי ליהנות מהטבות מסויות גדולות מאוד כאשר  הוא עונה על הקריטריונים הקבועים בחוק" אומר רו"ח אידו, "כמשרד לראיית חשבון באילת אנו בקיאים בכל הקשור בכך. ישנם לקוחות רבים המגיעים מהמרכז ופותחים עסק באילת ואנו מלמדים אותם על הטבות המס המגיעות להם בעיר. בכדי לספק שירות מיטבי, יש צורך בהבנה, ידע והיכרות רבה עם חוקי המס באילת ואנו מכירים את הנושאים האלה היטב ולעומק".

כיצד מתבצע שירות ייעוץ ותכנון המס ללקוחות המשרד?
"אני מבצע עם הלקוח פגישה ראשונית לצורך היכרות והבנת המאפיינים והמרכיבים של העסק שלו או העסק שמעוניין להקים. לאחר מכן, אני מבצע בפני הלקוח סקירה של רשויות המס, החובות שחלות עליו והזכויות העומדות לטובתו. את ההחלטות אנו מקבלים יחד באופן מושכל: באיזו צורה מומלץ להתאגד או לפעול, האם כדאי שהלקוח יתחיל בפתיחת תיק עצמאי או פתיחת עסק או חברה, והחלטות משמעותיות נוספות, כשכל החלטה נלקחת תוך חשיבה ניצול מיטבי ואפקטיבי של התנאים המיסויים העומדים לרשותו".

כמו כן, אחת לרבעון לפחות מקיים רו"ח אידו פגישה עם הלקוח, שבה הוא סוקר את כל ההיבטים הפיננסיים, ומבצע בחינה משותפת של המצב הכלכלי של העסק עד לאותו מועד. "אנו עוברים גם על הדוחות הכספיים הן מבחינת מיסים לביטוח לאומי ומס הכנסה והן מבחינה תפעולית", הוא מציין, "הניסיון הרב שצברתי כמנהל כספים בחברות גדולות לאורך השנים מאפשר לי ראיה רחבה של העסק תוך מתן ייעוץ ללקוח לא רק בנושאי מס או חשבונאות אלא גם בנושא תפעול העסק או החברה לטובת התייעלות ורווחים".

רו"ח אידו מוסיף כי משבר הקורונה הגדיל את האפשרויות לקבלת החזרי מס, ומדגיש כי חשוב שאנשים ידעו על כך. כמו כן, יש הטבות שניתנו לתושבי אילת ובעקבות הקורונה מגדילות את הסיכויים לקבל החזרי מס.

"אנשים שנאלצו לפדות קופות גמל וקרנות השתלמות בתקופת ובעקבות משבר הקורונה ושילמו קנסות מיסוי בגובה עשרות אלפי שקלים בגין משיכת הכספים לפני הזמן, לא תמיד מודעים לכך שבשל הטבות המס הקיימות באילת באופן ייחודי, יש סיכוי גבוה לקבל חלק משמעותי מהמס שנוכה, בחזרה", אומר רו"ח אידו, "אני פורט בפניהם את ההטבות המגיעות להם ומסייע להם לקבל אותן".

לסיכום, מתייחס רו"ח אידו לשירות הלקוחות המתקדם במשרדו, ואומר: "צוות המשרד ואני זמינים ללקוחות בכל עת ומספקים מענה מהיר לכל בקשותיהם. במשרד עובדות מנהלות חשבונות מקצועיות ומנוסות ומנהלת משרד בעלות תודעת שירות גבוהה מאוד והשירות ללקוח אישי ובגובה העיניים תוך הליווי מקצועי וצמוד. מתוך היותי מרצה ועוסק בהדרכה שנים רבות, אני פועל כדי להדריך את הלקוחות וללמד אותם כל מה שחשוב על ניהול העניינים הפיננסיים שלהם בהצלחה ולטובת הגדלת הרווחים".

משרד בן אידו – רואה חשבון
כתובת: חטיבת הנגב 3, בית קריית המשרדים, קומה 4, אילת
למעבר לאתר >>
טלפון: 08-6915556

שתף את המאמר

דילוג לתוכן